První růžový Máj v Kamenici nad Lipou

Přijeďte se podívat do Kamenice nad Lipou na 1. Máje a zažijte zase jednou pohled na svět přes růžové brýle. Všechno bude růžové: víno i perníčky od paní Nečasové, které jsou tak dobré, že se vám budou dělat růžové mžitky před očima. Přivezeme i další věci z Tradition-gifts.cz. Jo, a abych nezapomněla, máme novou doménu tradicni-ceske.cz .

 • první růžový máj v kamenici nad lipou
  první růžový máj v kamenici nad lipou
 • spousta lidí i při ne moc ideálním počasí
  spousta lidí i při ne moc ideálním počasí
 • 1. růžový Máj
  1. růžový Máj

Tak konečně to je tady! heart

Pokud jste se proklikali až jsem, zasloužíte si dobrou českou odměnu :). Odměňte se a objednejte si třeba sladký perníček z českých luhů a hájů.

Co bych tak řekla na začátek? Tento obchod vznikl proto, že už mě unavovalo vídat v rukou mých zahraničních přátel hrozné a rádoby české suvenýry a dárky. A jak jsem zjistila, tak ani mí čeští přátelé na tom často nejsou lépe. Důvodem bývá to, že vlastně ani nevíme, kde si ty skvělé opravdu české věci a věcičky a papáníčko objednat. Tak proto jste právě našli obchod, kde se nikdy nespletete, pokud chcete podpořit české řemeslo a regionální výrobce i tradice. Budeme zde spolu s Alešem nabízet výrobky, které jsou opravdu od nás (z CZ, ne od nás dvou laugh, to by asi nebylo úplně nejlepší), a na které můžeme být hrdí, protože jsou jedinečné, krásné, úžasné a tak vůbec. Zatím toho moc není, ale budeme přidávat zajímavé a ještě zajímavější tradiční výrobky a brzy přibydou i ty, které znáte třeba z vašeho kraje anebo regionu od svých babiček a dědečků a maminek a tatínků. Pokud máte nějaké tipy na výrobce, kteří stojí za to, a kteří navazují na nějaké původní řemeslo u vás anebo vyrábí tradiční výrobky, pošlete nám email na info@tradition-gifts.com. Každopádně ale budu ráda, když v našem obchodě hlavně nakoupíte smiley.  Víc informací o tom, jak to vedeme dál a co je nového naleznete zde, na tomto blogu. Pěkný den!

Mirka a Aleš

PS: Jo a přibyde i anglická verze a později i další jazykové varianty - třeba čínština surprise

 

 • my z Tradition-gifts.cz
  my z Tradition-gifts.cz

Tradiční výrobky dle lokalit v ČR