VYSOČINA regionální produkt® Medový perníček z Vysočiny s marcipánem, Mikuláš/Čert

Medový perníček z Vysočiny s marcipánem, 85g - Mikuláš anebo Čert

Medové perníčky od Taťány Nečasové jsou měkké a mají lahodnou chuť díky vysokému podílu medu, který pochází z biofarmy z Vysočiny. Perníčky jsou v provedení: nezdobené v sáčcích, dále pak zdobené pravým marcipánem s vysokým obsahem mandlí, a to v různých velikostech a tvarech i barevných provedeních. Pokud byste si přáli váš osobní perníček s motivem typickým jen pro vás, napište nám a třeba bude vaše přání splnitelné J. Další výrobky od tohoto výrobce v našem eshopu: medové perníčky s marcipánem či bez, ovocné čajíčky.

O výrobci medových perníčků z Vysočiny:

Taťána Nečasová peče a vaří v krásné vesničce na Vysočině již několik let. Nejdříve byly její výrobky „testovány“ rodinnými příslušníky a poté kolegy a dalšími kamarády a známými. Dnes Taťána vyrábí na plný úvazek, protože zájem o její poctivé domácí výrobky je velký. Každopádně je proč. Perníčky jsem sama ochutnala a přesto, že na sladké nejsem, tak mi zachutnaly natolik, že jsem měla co dělat, abych si jeden nenaordinovala ke každé kávě :). A že těch káv denně vypiju! Veškeré výrobky od Taťány jsou bez konzervačních látek a chemických náhražek. Ovoce je pouze od českého dodavatele a vše je pečlivě zpracováváno a kontrolováno. Také díky své kvalitě a výjimečnosti byly perníčky a ovocné čajíčky z Vysočiny oceněny v roce 2014 značkou VYSOČINA regionální produkt®.

VYSOČINA regionální produkt® je značka, která garantuje původ výrobků z Vysočiny a zákazník nákupem takto označených výrobků přímo podpoří místní produkci a konkrétního výrobce v kraji či oblasti. Zákazník získá kvalitní a jedinečný výrobek, podpoří konkrétního výrobce a ekonomiku regionu a zároveň chrání životní prostředí. Značení místních výrobků a jejich certifikace pomáhá zviditelnit místní výrobky, které jsou kvalitní a navíc vychází z regionálních tradic anebo na ně navazují. Podpořte svůj kraj! :)

SKLADEM
(vyexpedujeme do 14 dnů)
50,- cena v Kč vč. DPH

Specifikace zboží :

  • Materiál:Těsto


Počátecké požehnané víno Otokara Březiny 100% originál

Počátecké požehnané víno Otokara Březiny 100% originál

Počátecké víno s příběhem a požehnáním

499,-
Dekorace - perníkový koník velký

Dekorace - perníkový koník velký

Dekorace - perníkový koník velký

110,-
Šumava originální produkt® Vinuté berušky a otavské perle

Šumava originální produkt® Vinuté berušky a otavské perle

Vinuté berušky a otavské perle - skleněné vinuté náušnice

250,-

Tradiční výrobky dle lokalit v ČR